14 dni na zwrot
24 miesiące gwarancji producenta
Darmowa dostawa na terenie całej Polski
Panele Tapicerowane

Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne – idealny materac na bóle kręgosłupa

Modele termoelastyczne należą do materacy piankowych i przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na wiek. Ich właściwości sprawiają, że są one polecane osobom borykającym się z bólem kręgosłupa, jak również tym, którzy oczekują wysokiego komfortu. Materace termoelastyczne swoją nazwę zawdzięczają piance visco, zwanej również termoelastyczną, leniwą lub inteligentną. Tworzywo to reaguje na temperaturę i siłę nacisku – pod ich wpływem mięknie. W efekcie daje to idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała, zapewniając użytkownikowi poczucie wyjątkowej wygody. Dodatkową zaletą tego materiału jest również powolny powrót do pierwotnej formy po ustaniu nacisku. Materac termoelastyczny polecany jest zarówno osobom w pełni zdrowym i sprawnym, jak i tym, którzy zmagają się na co dzień ze schorzeniami kręgosłupa czy bólami w okolicy bioder.

 

Materac z pianki termoelastycznej czyli gwarancja jakości i komfortu.

W wielu modelach materacy termoelastycznych stosuje się specjalne profilowania i nacięcia, które wspomagają wymianę powietrza we wnętrzu produktu. Swobodna wentylacja przyczynia się do utrzymania wysokiej higieny wewnątrz wkładu i nadania mu właściwości antyalergicznych. Profilowania natomiast odpowiadają za powstanie stref twardości na powierzchni materaca. Jeszcze bardziej potęguje efekt doskonałego podparcia całego ciała.

Materace termoelastyczne posiadają jeszcze więcej przydatnych właściwości. Podczas odpoczynku następuje redukcja nacisku, co skutkuje lepszym ukrwieniem ciała. Dodatkowo odciążone są także newralgiczne części ciała, takie jak biodra czy barki. Stąd też są dobrym wyborem dla osób borykających się z różnymi bólami. W rezultacie organizm regeneruje się szybciej, a sen jest bardziej efektywny. Z racji tego, że materace termoleastyczne nie przenoszą ruchów partnera – szczególnie polecane są parą!

 

Materac termoelastyczny – doskonały wybór dla każdego!

Właściwości, które posiada każdy materac termoelastyczny, sprawiają, że modele te polecane są zarówno osobom oczekującym wysokiej jakości komfortu snu, jak również osobom borykającym się ze schorzeniami i bólami kręgosłupa. Z powodzeniem mogą je stosować także obłożnie chorzy lub Ci, którzy większość czasu spędzają w łóżku. Materace termoelastyczne posiadają bowiem właściwości przeciwodleżynowe.

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń