14 dni na zwrot
24 miesiące gwarancji producenta
Darmowa dostawa na terenie całej Polski
Panele Tapicerowane

Materace kokosowe

Materac kokosowy – stabilne podparcie ciała!

Materac kokosowy przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które preferują sen na twardszym podłożu. Specjalna mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania. Może być łączona zarówno z materacami sprężynowymi, jak i modelami w całości wykonanymi z pianek. Materac z kokosem wyróżnia się nie tylko twardszą powierzchnią, ale posiada również właściwości antyalergiczne. Przewiewne włókna kokosu połączone z lateksem tworzą wyjątkowo higieniczne warunki podczas snu, skutecznie zapobiegając namnażaniu i gromadzeniu alergenów. Dzięki wyjątkowej strukturze, materac kokosowy jest odporny na odkształcenia. Zachowuje swoje właściwości przez wiele lat użytkowania.

 

Materac kokosowy – twarda powierzchnia spania!

Materac kokosowy cechuje się doskonałym podparciem ciała. W zależności od materiałów zastosowanych w materacu, powierzchnia dopasowuje się do naturalnej sylwetki, zapewniając optymalne podparcie na całej długości. Materace kokosowe nie są w całości wytworzone z włókien kokosowych. Stanowi on cienką warstwę w postaci specjalnej maty kokosowej, która umieszczona jest pomiędzy warstwami materaca. Może być łączona z każdą pianką czy sprężynami, które nadają bardziej komfortowych właściwości.

 

Materace kokosowe – zalety

Najistotniejsze zalety materaca kokosowego to:
• Warstwa kokosu powoduje, że materac kokosowy jest twardszy – właśnie dlatego rekomendowany jest dla osób, które narzekają na miękkie materace.
• Materac z kokosem cechuje się wysoką higieną – nie powoduje reakcji uczuleniowych, chroni przed namnażaniem się roztoczy oraz mikroorganizmów – dlatego może być stosowany także przez alergików.
• Materace kokosowe zapewniają dobrą cyrkulację powietrza w trakcie snu.
• Materace kokosowe są trwalsze i bardziej odporne na odkształcenia – dzięki czemu może służyć użytkownikowi przez długi czas.

 

Dla kogo materac kokosowy?

Materac z matą kokosową polecany jest dla osób, które preferują twardsze nawierzchnie, rekomendowany jest również dla osób, które mają wrażenie zapadania się w materac i nie śpią komfortowo.

Dodatkowo materac kokosowy jest idealnym wyborem dla osób z wadami postawy. Dobrym połączeniem może być wówczas model z matą kokosową wraz z warstwą lateksu lub pianki termoelastycznej. Pianki te mają wysoką elastyczność punktową i dzięki temu dobrze dopasowują się do krzywizn całego ciała.

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń