14 dni na zwrot
24 miesiące gwarancji producenta
Darmowa dostawa na terenie całej Polski
Panele Tapicerowane

Materace multipocket

Wygodny i wytrzymały materac multipocket

Materace multipocket to jeden z rodzajów modeli sprężynowych – jeżeli poszukujesz wygodnego materaca wykonanego z wysokiej jakości materiałów, to koniecznie postaw na materac mutipocket.

Modele te zostały wyposażone w dużą ilość sprężyn kieszeniowych, zapewniające komfort na wysokim poziomie. Posiadamy materace multipocket w wielu twardościach oraz rozmiarach – z pewnością znajdziesz model odpowiedni dla siebie!

Nowoczesne modele z oferty sklepu meblowego GrainGold idealnie dopasowują się do sylwetki użytkownika, zapewniają solidne podparcie oraz pozwalają na zachowanie naturalnej pozycji podczas snu. Dzięki wysokiej jakości materacach multipocket możemy zapomnieć o bólach kręgosłupa, bioder, czy karku. Bardzo duża ilość sprężyn sprawia, że z pewnością zdadzą one egzamin. Jeżeli pragniesz się spokojnie wyspać, koniecznie sprawdź ofertę materacy kieszeniowych multipocket!

 

Materac multipocket a materac kieszeniowy – jaka jest różnica?

Materace multipocket należą do grupy kieszeniowych, jednak czym się różnią? Modele multipocket mają zazwyczaj dwukrotnie mniejszą średnicę sprężyn niż klasyczne materace kieszeniowe, co pozwala na wyposażenie materaca w aż dwa razy więcej sprężyn. W praktyce to wygląda tak – więcej sprężyn = więcej punktów podparcia = większa wygoda.

Jeżeli borykasz się z bólem kręgosłupa, odczuwasz dyskomfort po źle przespanej nocy, to z pewnością jedną z głównych przyczyn jest źle dobrane podłoże na którym śpisz. Rozwiązaniem tego problemu są materace multipocket, które dzięki malutkim kieszonkom dopasowującym się do ciała w wielu niezależnych punktach pomagają uporać się z bólem i wspomagają zdrowy i długi sen. Zapewniają, że nasze ciało odpoczywa oraz utrzymują optymalną pozycję kręgosłupa.

 

Materac multipocket – nawet 500 sprężyn na metr kwadratowy

Dzięki nowoczesnemu systemowi pocket, modele kieszeniowe są jednymi z najchętniej wybieranych modeli materacy! Materac multipocket posiada wiele zalet, jednak powiemy sobie tylko o najważniejszych, które utwierdzą Państwa w przekonaniu, że materace multipocket to świetny wybór. Podstawą ich działania jest zastosowanie rdzenia wykonanego ze sprężyn kieszeniowych. Liczba sprężyn umieszczonych na jednym metrze kwadratowym materaca multipocket może zaskakiwać. Jest ona około dwa razy większa niż w podstawowych materacach kieszeniowych i oscyluje nawet w granicach 500 sztuk na metr kwadratowy! Zwiększona ilość sprężyn daje użytkownikowi więcej punktów podparcia i lepsze dopasowanie się materaca do kręgosłupa podczas snu. Ponadto materace multipocket, dzięki zastosowaniu sprężyn multipocket są trwalsze i bardziej sprężyste od modeli kieszeniowych.

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń