Panele Tapicerowane

Szafki RTV

Nowoczesna szafka RTV do pokoju młodzieżowego

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym dziecko spędza bardzo dużą ilość swojego czasu. Bawi się tam, uczy, czy czyta książki. Jednak nie ukrywajmy, że oglądanie telewizji to główna atrakcja dla dziecka. Telewizor zajmuje centralne miejsce – a on sam musi na czymś stać! Tutaj swoje zastosowanie odnajduje szafka RTV do pokoju dziecięcego. W ofercie sklepu GrainGold przygotowaliśmy bogatą ofertę stolików pod TV – od modeli z półkami, szafkami, aż po modele na nóżkach.

 

 

Funkcjonalne szafki RTV do pokoju młodzieżowego

Pokój dziecka to pomieszczenie, w którym często na dość małej powierzchni, trzeba zmieścić wszystkie niezbędne meble. Z tego właśnie względu szafki RTV do pokoju młodzieżowego można wykorzystywać również jako komody, a to z powodu obecności szafek, półek i szuflad. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie – telewizor bez problemu mieści się na górnym blacie, zaś w dodatkowych szufladach oraz szafkach przechowywać można odzież, bieliznę czy inne przedmioty. Podczas wyboru odpowiedniej szafki RTV należy pamiętać, aby wymiary były dopasowane do wnętrza. Jeśli pokój jest przestronny to duża szafka pod TV będzie świetnym wyborem, natomiast jeżeli tego miejsca nie ma zbyt wiele, to warto zdecydować się na małe szafki RTV przypominające kształtem klasyczne komody: wysokie, ale za to węższe. Jeśli dziecko, oprócz telewizora, posiada w pokoju dekoder lub konsolę, szczególnie polecamy szafki RTV z półkami.

 

 

Stolik RTV do pokoju dziecka – praktyczny mebel na lata

Stoliki RTV do pokoju dziecięcego z oferty naszego sklepu to przede wszystkim nowoczesne elementy wyposażenia wnętrza, jednak znajdą się zarówno klasyczne jak i ponadczasowe modele. Szczególnie polecamy szafki RTV w stylu skandynawskim, które świetnie potrafią ozdobić całe wnętrze. Posiadamy wiele szafek RTV do pokoju dziecięcego w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do innych elementów wyposażenia pokoju dziecka, jego upodobań i pozostałych mebli. Dodatkową rzeczą na którą warto zwrócić uwagę jest fakt, że nasze stoliki pod telewizor wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przez co posłużą przez wiele lat.

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń