14 dni na zwrot
24 miesiące gwarancji producenta
Darmowa dostawa na terenie całej Polski
Panele Tapicerowane

Fotele Uszaki

Fotel uszak – idealny do każdego pomieszczenia

Jeśli marzysz o pełnym komforcie i stylowym meblu to fotel uszak jest stworzony dla Ciebie. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, gdzie będzie odgrywał zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Uzupełnienie nim przedpokoju będzie bardzo ciekawym rozwiązaniem, na które każdy zwróci uwagę. Natomiast w sypialni, fotel uszak stanie się doskonałym elementem wyposażenia, który przyczyni się do komfortowego wypoczynku w ciągu dnia z książką i kubkiem gorącej kawy.

Nowoczesny fotel pozwala na zajęcie wygodnej pozycji, gdyż daje doskonałe podparcie dla pleców oraz karku, a miękkie wypełnienie dodatkowo przyczynia się do odczuwania większego komfortu – wszystko za sprawą idealnie wyprofilowanego kształtu. Fotel uszak znajdzie zastosowanie również w salonie, w którym będzie doskonałym towarzystwem dla sofy wypoczynkowej utrzymanej w podobnym stylu.

 

Klasyczny fotel czy fotel uszak – który wybrać?

Obydwa modele mają swoje zalety, jednak ze względu na formę i zastosowane udogodnienia dostarczają różnych funkcjonalności. Klasyczne fotele świetnie sprawdzają się w przypadku aranżacji salonu, gdzie do dyspozycji dodatkowo mamy oferującą nieco większy komfort kanapę. Tutaj klasyczne fotele tapicerowane odnajdują się najczęściej w bliskim sąsiedztwie stolika kawowego, co pozwala na wygodny odpoczynek przy filiżance kawy – osobno, z rodziną bądź nawet z gośćmi.

Fotele uszaki ze względu na swoje gabaryty zajmują nieco więcej miejsca, dlatego potrzebują nieco więcej przestrzeni, aby mogły w pełni ukazać swoje walory. Jednak decydując się na nie, zapewniacie sobie maksymalny komfort siedzenia – jeśli nam nie wierzycie, to musicie przekonać się sami! W naszej ofercie znajdują się ciekawe propozycje foteli uszaków o różnych kolorach do nowoczesnych wnętrz i nie tylko – sprawdźcie koniecznie!

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń