Panele Tapicerowane

Regały

Nowoczesne regały do twojego wnętrza

Salon, sypialnia, przedpokój, a nawet kuchnia – wszędzie znajdzie się miejsce na nowy regał, który łączy w sobie użyteczność i estetykę. Własna domowa biblioteczka to marzenie tych, którzy nie widzą świata poza książkami. Rolą tego mebla jest zarówno wprowadzenie ładu, jak i odrobiny świeżości do wnętrza. Funkcjonalne regały pomogą nam ukryć niepotrzebne rzeczy w pojemnych i głębokich szufladach. W naszej ofercie znajdziesz regały nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, przeznaczone do pokoju młodzieżowego jak i dziennego. Bogaty wybór pozwoli Ci łatwiej dopasować ten idealny regał i zestawić go z pozostałymi elementami wyposażenia. Ich obecność sprawi, że poczujesz przypływ inwencji twórczej – w otoczeniu książek poczujesz energię, ale także wewnętrzny spokój.

Regał do salonu – funkcjonalna ozdoba

Regały świetnie odnajdą się w pokoju dziennym – będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także praktycznym dodatkiem, ponieważ postawimy na nim niemal wszystko. Kiedyś jego podstawowym zadaniem było przechowywanie książek, ale dziś układa się na nim także płyty kompaktowe, sprzęt elektroniczny, naczynia kuchenne czy kosmetyki. Regał do salonu powinien być wyposażony w rzeczy urozmaicające wnętrze i nadające mu przytulności, wówczas warto zdecydować się na regał otwarty. Na nim bowiem możemy wyeksponować rzeczy, na których pokazaniu nam zależy. Jednak dokumenty, rzeczy prywatne czy nawet ubrania raczej nie nadają się do codziennego prezentowania, dlatego warto je schować za drzwiami drewnianego regału, którego design sprawi jednak, że mebel skrywający przedmioty o niewielkiej wartości estetycznej, będzie ozdobą pomieszczenia.

Nowoczesne regały – najlepsze oferty w sklepie GrainGold

Niezwykle interesującym elementem wyposażenia, który poddaje nieograniczone możliwości aranżacyjne, będzie nowoczesny regał. Główną cechą takiego mebla jest silny związek z naturą, który wręcz przemawia minimalizmem i prostotą formy. Jasne ściany pomieszczenia, drewniane regały oraz funkcjonalność aranżacji podkreślają naturalność stylu, w jakim są wykonane. Praktyczne i funkcjonalne meble, jak również dodatki sprawiają, że w mieszkanie panuje nieprzerwana niczym harmonia. Wyraziste wzory na kształt geometryczny mocno podkreślają wyjątkowy charakter mebla. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu GrainGold!

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń