Panele Tapicerowane

Witryny szklane

Szklane witryny do twojego mieszkania

Przeszklone witryny kojarzą się przede wszystkim z bogato zdobionymi wnętrzami, wykazującymi się elegancją i ponadczasowością. Współcześnie produkowane modele nabrały znamion nowoczesności — oprócz wysokiej estetyki są w pełni funkcjonalne. To niezwykle praktyczne meble, w których można przechowywać pięknie zdobioną porcelanę, stojaki z biżuterią, jak również rodzinne zdjęcia. Wypełniony szkłem salon nie powinien tracić na funkcjonalności.

Szklane witryny – najlepsze oferty w GrainGold!

W ofercie naszego sklepu posiadamy szklane witryny, które są niezbędnymi elementami wyposażenia do eksponowania wszelakich pamiątek, zastawy stołowej lub rodzinnych bibelotów. Szklane witryny do salonu można znaleźć w wielu szerokościach i wysokościach, dzięki czemu można kupić mebel doskonale pasujący do pozostałych, jak również do przeznaczonego na niego miejsca. Nowoczesne witryny zajmują reprezentatywne miejsce w jadalniach i salonach przez co zachwycają szlachetną formą dodającą wybranej przestrzeni aspektu luksusu oraz elegancji. Dzięki tym ponadczasowym formom będziemy mogli wyeksponować swoje wszelkie domowe skarby.

Szklana witryna to świetny wybór!

Oszklona witryna idealnie sprawdzi się w przestrzeni kuchni — nie tylko optycznie powiększy wnętrze, ale również doda zabudowie często pożądanej lekkości i świeżości. Warto pamiętać, że w modnych kuchniach szkło przestało pełnić wyłącznie rolę dodatku, to materiał, który wypełnia całe powierzchnie frontów szafek i witryn. Transparentne szkło łączone jest z drewnem lub metalem, najczęściej pod postacią matowej czerni.

Do przestrzeni nowoczesnych salonów oraz kuchni zdecydowanie polecamy drewniane witryny, które mają przeszklone szyby — stosunkowo masywna podstawa sprawi, że mebel nie będzie odstawał od pozostałych elementów wyposażenia, jak również będzie się cieszył solidnością i trwałością. W nowoczesnych wnętrzach lub stylizowanych na styl skandynawski warto uwzględnić witryny na drewnianych nóżkach — lekka konstrukcja będzie idealnie współgrała z mocno przeszklonym frontem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty internetowego sklepu meblowego GrainGold – posiadamy nowoczesne witryny szklane, które zachwycą nie tylko jakością, ale także ceną. Idealnie odnajdą się w Waszych mieszkaniach!

BIURO@GRAINGOLD.PL
+48 531 886 231
(8:00 - 21:00)
Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.
Zaktualizowano listę życzeń